سوالات متداول

ashome-Image ashome-Image ashome-Image ashome-Image
سوالات متداول
آس هوم سیستم جامع مدیریت داخلی املاک، فایلها، درخواست ها، مدیریت وظایف مشاورین و سیستم هوشمند فایل رسانی و ... برای مشارین و فعالین در زمینه املاک می باشد.
بله آس هوم با استفاده از ربات های هوشمند برای درخواست های شما فایل ارسال می نماید. فایل ها بروز و شخصی می باشند.
فایل رسانی هوشمند جهت سهولت و صرفه جویی در زمان و هزینه برای مشاورین املاک طراحی و اجرا شده است. مشاورین عزیز با ثبت درخواست خود در سیستم فایلینگ آس هوم می توانند فایل های مطابق با درخواست خود را در سریعترین زمان از طریق پیام کوتاه دریافت نمایند
سیستم فایلینگ آس هوم در تمامی دستگاه ها از جمله کامپیوتر رو میزی، لپ تاپ، تبلت، موبایل و... در تمامی سیستم عامل ها قابل اجرا می باشد
بله، آس هوم یک سیستم کاملا آنلاین برای سهولت استفاده مشاورین در هر زمان و هر مکان با هر سیستمی می باشد. نکته قابل توجه این که با خرابی گوشی و یا سیستم اطلاعات به هیچ وجه از دست نرفته و در سرور های ما توسط مشاور قابل استفاده می باشد.
بله، شما می توانید با ثبت نام در سیستم فایلینگ آس هوم به مدت 3 روز از امکانات آس هوم استفاده نمایید و در صورت تمایل یکی از پکیج های ما را خریداری نمایید.
مشاور عزیز شما میتوانید تنها با وارد کردن شماره موبایل مشتری و یا همکار اطلاعات فایل را ارسال نمایید. مهم نیست این اشخاص عضو آس هوم باشند یا نه، تنها در چند ثانیه میتوانید فایل را برای یک یا چند نفر به صورت همزمان ارسال نمایید.
کافیست یکی از دو پنل املاک را خریداری نمایید. در کمتر از 24 ساعت وب سایت اختصاصی شما متصل به سیستم فایلینگ شما راه اندازی خواهد شد.
بله، وب سایت اختصاصی قابلیت ثبت فایل و درخواست از طریق مشتریان را دارد و به راحتی می توانید با تبلیغات وب سایت خود اقدام به جذب مشتری نمایید.