مشاور املاک موفق

ashome-Image ashome-Image ashome-Image ashome-Image

روش های مختلفی برای فروش ملک وجود دارد ،اما بهترین روش ،روشی است که برای دیگران مفید باشد و جذب بیشترین مشتری وحفظ مشتریان قبلی را اساس کار خود قرار دهد ،همچنین وقتی مردم در باره فروش اموال خود تصمیم می گیرند باید شما را به عنوان مشاور املاک مورد نظر خود در نظر داشته باشند.

ashome

موفقیت مشاوران املاک بسته به تمایل برای یادگیری نحوه فروش واجاره ملک دارد.

عوامل موفقیت مشاوران املاک

ashome ashome
 1. .با یک فروشنده یا مشاور املاک موفق برای کسب تجربه از طریق شرکت در معاملات آنها ،برسی املاک آنها، بررسی وب سایت، خواندن مجلات و وبلاگ های تبلیغاتی آنها و ... در ارتباط باشید
 2. ایجاد یک پایگاه اطلاعات از تمام مخاطبین خود وتماس با کسانی که در طول هفته به دنبال خرید وفروش واجاره یا انتخاب ملکی خاص هستند.
 3. دوره بستر سازی : اگر شما برای وظایف خود بستری مناسب تعیین نکنید به احتمال زیاد یا فعلا موفق هستید یا به زودی توسط کسانی که در این حرفه کار می کنند کنار زده می شوید. بسترسازی آموزش نحوه راه اندازی دفتر کار با توجه به مشتریان و موکلان آنها است. دست کم اگر هیچ کدام از بنگاهها این دوره را به حساب نیاورند شما باید این دوره را درنظر داشته باشید تا متوجه شوید که آیا این شغل برای شما مناسب است .
 4. جستجوی روش های خلاقانه برای جلب نظر بازار.
 5. استفاده از فن آوری : داشتن وب سایت، حضور در شبکه های اجتماعی، حضور شما ودیگران رادر عرصه معاملات مسکن اعلان می کند و سطح اطلاع رسانی را گسترش خواهد داد.
 6. جلسات و گفتگوهای وسیع با فروشندگان و مشاوران املاک
 7. استفاده از برنامه های آموزشی در حیطه کاری شما
 8. تدوین فهرست کار های خود : اگر شما بیش از ۳ تا ۵ سال در این کار بودید ولی دسترسی به فهرست کارها دشوار بود اغلب به این دلیل است که شما معاملات خوبی نداشتید و آنها دوباره باید تکرار شوند، در صورتی که فهرست کارها با اطلاعات تماس ماهانه بروز نگردد، از تقویم ها، ایمیل ها، بخش های مربوط به مشتری، دنبال کردن آنها در شبکه های اجتماعی و غیره استفاده می کنیم.
 9. شرکت در سمینار ها
 10. با مشاوران املاک موفق در ارتباط باشید، حسادت نکردن، خلق و خوی شما به مشتریان منتقل می شود، این خلق وخوی نادرست باعث از دست دادن مشتریان می شود.
 11. اطلاعات وموقعیت های کاری مشاوران املاک باتجربه قدیمی و مربیان خود در این عرصه کاری را مطالعه کنید.
 12. حفظ خانه های ویلایی. این کار فقط مربوط به مشاوران املاک تازه کارنیست. شما از اینکه چه کسی مشتری شما خواهد بود خبر ندارید، مشتری بعدی شما می تواند خواهان خانه های ویلایی باشد.
 13. صبر و شکیبایی در کار. موفقیت در این کار نیاز به صبر زیادی دارد، مانند بسیاری از سرمایه گذاری های سالم وبی نقص، سرمایه گذاری در معاملات ملک نیز فرد را یک شبه ثروتمند نمی کند. صبر برای سرمایه گذاری ایده آل متناسب با شرایط حتی اگر به معنی تاخیر در خرید ملک یا صرف نظر کردن از خرید ملکی که دوست دارید، باشد می تواند شانس سرمایه گذاری بیشتر را افزایش دهد. به علاوه مراقبت ومدیریت ملک خود و صبر برای فروش در زمانی مناسب یک عامل اصلی موفقیت شما است.
 14. از زمان خود به نحو احسن استفاده کنید. شما باید زمان خود را برای معاملات مهم اولویت بندی کنید و نحوه اختصاص وقت به کارهای خود در موفقیت شما بسیار مهم است. فقط به یک معامله تاکید نداشته باشید شما باید در حین کار با یک مشتری به جذب مشتری جدید نیز بپردازید.